Milí športoví priatelia,

X. ročník cyklopretekov Spišských 333 EXTREME máme úspešne za sebou a radi by sme sa poďakovali všetkým,
vďaka ktorým sa stalo toto podujatie úspešné.

Veľká vďaka patrí aj sponzorom za finančnú, materiálnu, ale aj technickú podporu, dobrovoľníkom a sympatizantom, čo opäť pozdvihlo úroveň celých pretekov.

A v neposlednom rade patrí poďakovanie športovcom Spišských 333 EXTREME.

Tešíme sa na stretnutie pri 11. ročníku - 21. a 22. Júl 2023.

>> VÝSLEDKY A FOTOGALÉRIA 2022 <<

„Keď si myslíš, že už nemôžeš, môžeš ešte trikrát toľko!“

 

 

Por. Št.č. Meno Roč. Klub Porač Čas Strata Tempo
MTB 333 km                
C Ženy-333                
1. 342 KLEMBAROVÁ  , Jana 1994 Bike klub LIPA 12:33:57,1 24:12:28,2 TOP 10.3
A Muži-333                
1. 325 MURGAČ  , Daniel 1983 CykloŠpak 8:05:02,5 15:55:41,4 TOP 13.9
2. 303 TROJČÁK  , Dominik 1995 Bart.sk 9:30:36,3 17:29:47,9 +1:34:06,46 13.0
3. 343 KRAJČOVIČ  , Peter 1993 Gruppetto Bánovce nad Bebravou 9:24:13,7 17:29:48,5 +1:34:07,06 13.0
4. 305 ZAVACKÝ  , Daniel 1990 Spišská Nová Ves 9:42:37,1 18:30:58,5 +2:35:17,10 12.5
5. 336 KUFFA  , Rafael 1996 Kežmarok 10:01:39,8 18:33:49,6 +2:38:08,18 12.5
6. 316 DARVAŠI  , Martin 2000 SNV 10:15:00,6 21:01:22,6 +5:05:41,12 11.4
7. 307 KOTRADY  , Matej 1991 Levoče 12:03:54,9 23:04:28,7 +7:08:47,23 10.7
8. 302 TRIPŠANSKÝ  , Michal 1993 Spišská Nová Ves 12:16:55,3 23:04:29,9 +7:08:48,44 10.7
9. 332 GARDIAN  , Anton 1986 Hliníky 13:05:26,9 23:44:44,8 +7:49:03,35 10.4
10. 333 NADHAJSKÝ  , Milan 1986 Hliníky 13:05:29,6 23:44:45,1 +7:49:03,69 10.4
11. 345 KOVÁČ  , Ján 1986 Oggy a šváby 11:16:48,9 23:53:03,0 +7:57:21,57 10.4
12. 352 MACH  , Matej 2006 Reprocentrum team 12:37:19,9 24:05:42,2 +8:10:00,80 10.3
13. 341 ŠIDÍK  , Jozef 1993   12:34:06,5 24:12:27,7 +8:16:46,23 10.3
14. 304 JANOVIČ  , Matúš 2000 Trenčianske Teplice 13:08:45,4 24:27:51,1 +8:32:09,61 10.2
15. 306 BALOGA  , Martin 1986 Víťaz 12:52:36,7 25:31:57,3 +9:36:15,86 9.9
16. 310 MEDVEC  , Miroslav 1992 Richnava 12:52:56,8 25:31:57,7 +9:36:16,23 9.9
17. 339 NAGYPAL  , Robert 1990 Banská Bystrica 13:45:25,6 26:51:50,8 +10:56:09,33 9.5
18. 301 RUSNAČIK  , Slavomír 1983 Spišská Nová Ves 17:50:10,0 29:39:13,6 +13:43:32,19 8.8
B Muži-333                
1. 354 BENKO  , Peter 1971 Ck Energia Svit 7:38:07,9 15:19:50,3 TOP 14.2
2. 319 DZURNAK  , Peter 1982 Gelnica 8:27:33,7 15:47:48,1 +27:57,75 13.9
3. 340 SMORADA  , Jozef 1977 Košice 9:30:41,2 17:29:42,3 +2:09:52,03 13.0
4. 315 PUSTAI  , Martin 1980 Spišská Nová Ves 9:15:52,8 18:30:55,4 +3:11:05,07 12.5
5. 344 PLANICKÝ  , Marián 1976 Bike4you Hlohovec 9:59:17,9 18:56:26,1 +3:36:35,81 12.3
6. 337 ŠVAJKA  , Slavo 1977 Buena Vista cycling club 9:28:52,8 19:32:29,0 +4:12:38,72 12.0
7. 312 ROTHMÜLLER  , Peter 1970 FSPV Erste Bank 9:54:53,6 19:49:34,3 +4:29:44,02 11.9
8. 326 DANKO  , Martin 1974 Podbranč 11:24:13,7 21:32:44,7 +6:12:54,34 11.2
9. 329 GOLOSINEC  , Ján 1965 SK Bradlan Brezová 11:24:13,3 21:32:47,2 +6:12:56,86 11.2
10. 351 HROMÁDKA  , Matej 1981 Bratislava 10:17:51,2 21:46:04,5 +6:26:14,18 11.1
11. 322 GROFČÍK  , Emil 1953 ELLIO Nitra 11:49:17,0 21:46:23,3 +6:26:32,96 11.1
12. 321 GROFČÍK  , Eduard 1982 ELLIO Nitra 11:49:20,5 21:46:39,7 +6:26:49,38 11.1
13. 335 BARTEK  , Ján 1974 Bratislava 12:22:07,8 23:53:01,3 +8:33:11,01 10.4
14. 350 MIHOK  , Jozef 1976 Capricorn Team 12:37:18,9 24:05:42,8 +8:45:52,46 10.3
15. 353 MACH  , Martin 1977 Reprocentrum team 12:37:06,6 24:05:43,6 +8:45:53,30 10.3
16. 347 BRONIEK  , Rudolf 1977 NaNerva 11:29:01,0 24:16:00,1 +8:56:09,76 10.3
17. 348 BRECKO  , Branislav 1981 NaNerva 11:28:57,6 24:16:01,0 +8:56:10,71 10.3
18. 308 KOVÁČ  , Radoslav 1973 BOKOBIKE 13:11:01,2 24:35:57,2 +9:16:06,87 10.2
19. 313 TUŽINSKÝ  , Daniel 1963 Bike Team Nová Baňa 13:05:46,5 24:41:52,6 +9:22:02,24 10.1
20. 314 HALAJ  , Miroslav 1971 Brehy 13:05:45,7 24:41:54,5 +9:22:04,21 10.1
21. 338 HÁJEK  , Tomáš 1977   13:10:51,8 25:08:23,6 +9:48:33,25 10.0
22. 334 PRAMUK  , Jozef 1958 Spišská Nová Ves 13:27:59,6 25:41:41,4 +10:21:51,07 9.8
23. 320 MIŠKOVIČ  , Miroslav 1971 VKPDN 13:27:56,9 25:41:41,9 +10:21:51,61 9.8
24. 346 MELICHAŘÍK  , Aleš 1973 Česko 14:05:25,0 27:11:27,9 +11:51:37,56 9.4
25. 318 CMOREJ  , Michal 1982 Hôrka 13:24:40,9 28:05:14,7 +12:45:24,36 9.2
26. 323 BERČO  , Juraj 1981 Hnilčík 11:00:34,3 28:48:42,4 +13:28:52,09 9.0
27. 311 PETIJA  , Miroslav 1979 CK MŠK Kežmarok 17:50:24,6 29:16:20,4 +13:56:30,12 8.9

 

Por. Št.č. Meno Roč. Klub Porač Čas Strata Tempo
MTB 222 km                
D Muži-222                
1. 230 BADIAR  , Julian 1992 Kráľovské BajkoBranie 7:33:08,6 9:06:55,1 TOP 12.9
2. 223 MATÁK  , Timotej 1994 CCN 8:41:02,2 10:23:52,0 +1:16:56,92 12.0
3. 206 RICHVEIS  , Marián 1992 hzs Slov. raj 9:09:08,7 11:08:21,5 +2:01:26,46 11.5
4. 238 BEDNAR  , Martin 1983 KMB Zilina 9:27:12,4 11:24:09,6 +2:17:14,54 11.4
5. 202 JANUS  , Ladislav 1984 Prešov 10:03:22,1 11:58:30,4 +2:51:35,35 11.1
6. 212 ZAMIŠKA  , Radoslav 1986 KST Spišské Bystré 11:03:12,3 12:57:13,8 +3:50:18,78 10.5
7. 210 VALEK  , Patrik 1994 alsbeh.sk / Vysoké Tatry 10:56:24,0 12:57:14,0 +3:50:18,98 10.5
8. 233 ŠIMČÁK JR  , Jozef 2000 Tandem Plus 10:43:51,6 13:03:01,5 +3:56:06,43 10.5
9. 205 MEŠINA  , Matej 1993 Vestenický cykloservis 13:10:38,3 16:11:57,0 +7:05:01,95 9.1
10. 228 KOUSALÍK  , Filip 1993 Banska Bystrica 13:49:45,7 16:48:36,1 +7:41:41,09 8.9
11. 221 KATRIŇÁK  , Michal 1992 Široké 13:49:07,7 16:48:37,6 +7:41:42,55 8.9
12. 227 ČERNICKÝ  , Ľubomír 1987   17:00:09,4 20:21:42,7 +11:14:47,61 7.8
E Muži-222                
1. 203 GILAK  , Maroš 1969 Spišská Nová Ves 8:17:30,2 10:00:15,7 TOP 12.3
2. 229 BDŽOCH  , Miroslav 1968 Spišská Nová Ves 9:32:00,6 11:24:08,3 +1:23:52,59 11.4
3. 214 SCHLOSSER  , Robert 1975 Spišská Nová Ves 9:59:01,2 11:53:19,3 +1:53:03,53 11.1
4. 213 KAKALEJČÍK  , Vladimír 1966 Gelnica 10:12:56,9 12:01:43,0 +2:01:27,29 11.0
5. 235 FUKER  , Miroslav 1959 Tandem Plus SNV 10:17:33,1 12:39:21,8 +2:39:06,07 10.7
6. 215 DŽUGAN  , Peter 1982 Ck Energia Svit 10:59:41,2 12:58:51,0 +2:58:35,30 10.5
7. 236 KUNDRA  , Emil 1982 CK MŠK Kežmarok 13:22:05,1 16:03:55,8 +6:03:40,07 9.2
8. 209 SABO  , Jozef 1962   13:26:55,7 16:09:56,4 +6:09:40,66 9.1
9. 242 MIŠKO  , Ľuboš 1967 Prešov 13:27:07,4 16:09:57,5 +6:09:41,75 9.1
10. 225 RAUPERŠTRAUCH  , Ján 1981 Spišská Nová Ves 13:54:14,0 16:18:19,3 +6:18:03,53 9.1
11. 211 POLAČEK  , Ján 1972 Motocross klub Poprad Tatry 13:34:22,1 16:18:19,4 +6:18:03,67 9.1
12. 220 HUDEC  , Michal 1979 ROOSEVELT bikers 13:48:53,1 16:48:39,5 +6:48:23,78 8.9
13. 207 GRÉK  , Karol 1974 Košice 15:15:53,3 19:45:52,9 +9:45:37,17 7.9
14. 208 NOVAK  , Erich 1973 Spišská Nová Ves 16:26:58,0 19:45:53,7 +9:45:37,93 7.9
15. 237 DULOVIČ  , Tomáš 1974 Spišská Nová Ves 16:26:57,9 20:21:41,3 +10:21:25,59 7.8
16. 241 ZENTKO  , Peter 1966 Stará Ľubovňa   23:33:37,0 +13:33:21,27 7.0
17. 204 MARČEK  , Ján 1966 Sučany   23:33:39,9 +13:33:24,20 7.0
18. 234 KOLLÁRIK  , Marcel 1969 Dobšiná   28:33:12,6 +18:32:56,84 6.0
19. 232 LACH  , Ludovít 1966 Dobšina   28:33:12,6 +18:32:56,90 6.0

 

Por. Št.č. Meno Roč. Klub Čas Strata
MTB 111 km            
I Ženy-111            
1. 144 LUKAČOVSKÁ  , Barbora 1988 Smižany 5:59:52,1 TOP
2. 163 BLAŠKOVÁ  , Denisa 1977 Kežmarok 7:33:41,0 +1:33:48,92
3. 166 HOLEČKOVÁ  , Pavlína 1979 CEA 7:34:26,7 +1:34:34,56
4. 137 NĚMCOVÁ  , Barbora 1997 Active Life Team 8:09:03,9 +2:09:11,81
G Muži-111            
1. 105 DZUREŇ  , Rudolf 1994 blackbike.sk 4:21:13,0 TOP
2. 174 ILAVSKÝ  , Miroslav 2002 Ck Energia Svit 4:21:13,6 +0,53
3. 176 MROVČÁK  , František 1998 Lieskovany 4:52:11,7 +30:58,72
4. 175 SCHUSTER  , Marián 1985 blackbike.sk 5:03:22,7 +42:09,64
5. 120 CHMEĽ  , Roman 1996 Jegermajstre 5:17:19,5 +56:06,51
6. 123 SENKO  , Martin 1990 BigBike.sk 5:21:30,7 +1:00:17,64
7. 140 SARISSKY  , Lukas 1984 Spišský Štvrtok 5:22:31,5 +1:01:18,48
8. 161 GREŠ  , Filip 2005 CK Spišský Štvrtok 5:22:33,3 +1:01:20,30
9. 173 BABEJ  , Erik 1987 STARBIKE 5:26:02,0 +1:04:48,95
10. 138 HENČEK  , Emil 1992 Active life team 5:29:39,3 +1:08:26,25
11. 156 BDŽOCH  , Dominik 1995 Spišská Nová Ves 5:30:12,6 +1:08:59,61
12. 111 ŇACHAJ  , Tomáš 1995 Bigbike.sk 5:37:08,3 +1:15:55,29
13. 141 DZURIK  , Rastislav 1988 Dúbrava 5:43:27,9 +1:22:14,92
14. 114 DOBROVSKÝ  , Samuel 2001 Koceľova 5:46:50,6 +1:25:37,58
15. 118 SABOL  , Radko 1989 Košice 5:51:01,8 +1:29:48,81
16. 142 REVAJ  , Erik 2001 K_CORP 5:52:13,1 +1:31:00,05
17. 146 MUŠKA  , Richard 1989 Vyšná Šebastová 5:59:51,2 +1:38:38,22
18. 113 ŠIFRA  , Oliver 2002 BIGBIKE TEAM 6:12:11,3 +1:50:58,23
19. 115 GOLIAŠ  , Tadeáš 2004 BigBike.sk 6:12:11,3 +1:50:58,30
20. 157 MALINIČ  , Denis 1993   6:17:54,9 +1:56:41,91
21. 153 JARAB  , Martin 1989 Matejovce nad Hornádom 6:28:42,4 +2:07:29,40
22. 121 PUDLÁK  , Karol 1986 Lunys 6:32:33,3 +2:11:20,30
23. 172 TOMKO  , Štefan 1996 Prešov 6:41:11,8 +2:19:58,79
24. 108 JANEČKO  , Marián 1991 Danišovce 7:12:14,2 +2:51:01,22
25. 155 LESŇÁK  , Ján 1983 CK Spišský Štvrtok 7:12:14,4 +2:51:01,34
26. 128 KUKOĽ  , Ján 1985 Spišská Nová Ves 7:58:05,2 +3:36:52,16
27. 130 STRAMBA  , Jakub 2008 Kavečany 8:09:00,8 +3:47:47,81
28. 154 BARABAS  , Matej 1984 CK Spissky Stvrtok 8:17:19,4 +3:56:06,35
29. 102 HERMEL  , Peter 1985 Košice 9:07:04,2 +4:45:51,21
30. 139 BIACOVSKÝ  , Vladimír 1996 Matejovce nad Hornádom 9:21:36,0 +5:00:22,95
31. 116 ŠVAJKA  , Jozef 1983 Lunys Team 9:22:33,9 +5:01:20,83
32. 112 STEHLÍK  , Miroslav 1990 Zvolen 9:53:35,0 +5:32:22,00
H Muži-111            
1. 100 SLIVA  , Tomáš 1981 CK MŠK Kežmarok 4:50:31,8 TOP
2. 162 VAVROŠEK  , Cyril 1977 Kežmarok 4:56:24,9 +5:53,02
3. 169 ŠPAK  , Slavomír 1976 CykloŠpak 4:59:08,6 +8:36,76
4. 143 NÉMETH  , Roman 1979 Prešov 5:21:30,7 +30:58,84
5. 167 ŠPAK  , Ján 1971 CykloŠpak 5:34:17,9 +43:46,08
6. 104 PACÚCH  , Ladislav 1967 Považská Bystrica 5:39:05,1 +48:33,21
7. 151 MARTANCIK  , Pali 1980 Huncovce 5:51:19,9 +1:00:48,10
8. 145 BIKÁR  , Štefan 1982 SCK Poprad 5:59:53,3 +1:09:21,48
9. 103 ILAVSKY  , Miroslav 1972 Lunys 6:00:28,8 +1:09:56,93
10. 152 KOŠÁR  , Marcel 1975 Villa Krejza Horný Smokovec 6:00:50,5 +1:10:18,68
11. 171 GOBAN  , Dušan 1973   6:20:55,7 +1:30:23,83
12. 164 ANTOŠ  , Ján 1970 Košice 6:25:11,8 +1:34:39,97
13. 135 KUBINY  , Marian 1976   6:29:37,2 +1:39:05,35
14. 134 JAVORSKÝ  , Slavomír 1971 Spišská Nová Ves 6:34:48,8 +1:44:16,96
15. 125 ONDROVIČ  , Gabriel 1980 Lunys 6:40:18,4 +1:49:46,54
16. 109 VIGAŠ  , Pavel 1975 Banská Bystrica 7:12:14,4 +2:21:42,59
17. 150 RETTER  , Anton 1969 Ľubotice 7:12:14,6 +2:21:42,71
18. 165 ORDOŠ  , Róbert 1972 Rozhanovce 7:25:02,5 +2:34:30,61
19. 170 KVASŇÁK  , Karol 1975 Spišská Nová Ves 7:33:40,9 +2:43:09,10
20. 107 ČERNÝ  , Jirko 1961 Klin Poprad 7:33:41,1 +2:43:09,24
21. 127 SLEZÁK  , Štefan 1980 Spišská Nová Ves 7:34:27,2 +2:43:55,38
22. 117 BRUGOŠ  , Ladislav 1978 Hôrka 7:38:30,2 +2:47:58,36
23. 136 HENČEK  , Emil 1963 cyklotechnik 8:09:03,9 +3:18:32,07
24. 129 STRAMBA  , Róbert 1973 Kavečany 8:10:22,3 +3:19:50,45
25. 160 ŠIMČÁK  , Jozef 1961 Tandem plus 8:10:23,0 +3:19:51,16
26. 149 ŠOLTÝS  , Peter 1976 Banská Bystrica 8:10:40,2 +3:20:08,38
27. 148 KARTIK  , Matúš 1977 Banská Bystrica 8:10:40,2 +3:20:08,39
28. 168 OSUSKÝ  , Milan 1962 oso team 8:10:54,8 +3:20:22,91
29. 131 ŠTEFAN  , Krátky 1981 Cyklobratia Hodkovce 8:19:38,3 +3:29:06,41
30. 159 HORÁK  , Pavol 1972 Lunys Team 8:55:33,6 +4:05:01,79
31. 101 MIHALKO  , Miroslav 1976 Beniakovce 9:07:04,1 +4:16:32,27
32. 122 VAŠKO  , Ján 1978   9:14:47,1 +4:24:15,24
33. 110 LÁSKA  , Pavel 1978 Lunys team Poprad 9:18:06,2 +4:27:34,36
34. 126 HOCLAR  , Martin 1973 Štôla 9:23:51,8 +4:33:19,98
35. 119 BULEJKO  , Tomáš 1979 Spišská Nová Ves 9:47:53,4 +4:57:21,58

 

Por. Št.č. Meno Roč. Klub Čas Strata
MTB 66 km            
K Ženy-66            
1. 80 HOLZBÁROVÁ  , Adriana 1976 Adrika-Gaučik 4:55:49,9 TOP
2. 37 STOLÁRIKOVÁ  , Jana 1983 Spišská Nová Ves 5:30:22,6 +34:32,63
3. 54 KUČMOVÁ  , Ľudmila 1974 Rudňany 6:06:58,2 +1:11:08,27
4. 41 FARKAŠOVÁ  , Eva 1990 KOB Čingov 6:16:59,6 +1:21:09,65
5. 83 ULIČNÁ  , Slavomíra 1985 STG Krompachy 6:20:20,6 +1:24:30,68
6. 82 ŠOLTÝSOVÁ  , Jana 1984 Poprad 6:20:20,8 +1:24:30,88
7. 89 KUFFOVÁ  , Alžbeta 1992   8:01:20,4 +3:05:30,52
8. 67 KOUSALÍKOVÁ  , Monika 1994 Banska Bystrica 8:01:20,5 +3:05:30,58
9. 52 NAGYPALOVA  , Anna 1992 Banská Bystrica 8:01:21,4 +3:05:31,50
J Muži-66            
1. 39 PALIČKA  , Miroslav 1983 pro-body sportteam 3:21:29,4 TOP
2. 16 VIROSTKO  , Ján 1985 Košice 3:31:09,6 +9:40,24
3. 85 ILENČÍK  , Radoslav 1977 Cyklomax Poprad 3:34:26,7 +12:57,33
4. 33 FASSINGER  , Radovan 1995 Rudňany 3:34:26,8 +12:57,37
5. 46 FIFFIK  , Peter 1985 Tomášovce 3:35:12,1 +13:42,67
6. 15 GAVLÁK  , Dávid 1997 Spišská Nová Ves 3:36:30,7 +15:01,33
7. 81 KOCZKA  , Peter 1967 IAMES klub Spiš 3:42:59,3 +21:29,92
8. 73 IŠTVÁNIK  , Tomáš 2008 Spišská Nová Ves 3:56:15,5 +34:46,13
9. 17 FASSINGER  , Matej 1994 Rudňany 3:57:00,0 +35:30,62
10. 47 KAČÍR  , Peter 1980 Spišská Nová Ves 3:58:50,9 +37:21,55
11. 90 SIRKO  , Radoslav 1982 EXISPORT 4:05:02,0 +43:32,64
12. 42 KOPERDÁK  , Marek 1977 SPK Medveď 4:18:46,8 +57:17,43
13. 63 REGENDA  , Peter 1973 Spišské Tomášovce 4:21:12,3 +59:42,90
14. 29 DŽUBÁK  , Marek 1995   4:25:09,0 +1:03:39,64
15. 38 RERKO  , Matúš 1990 Smižany 4:25:32,0 +1:04:02,64
16. 21 KOCÚR  , Matúš 1990 Zvolen 4:26:24,8 +1:04:55,39
17. 62 MROVCAK  , Adrián 2006 TANDEM PLUS crc 4:28:36,7 +1:07:07,28
18. 59 KOČ  , Vladimir 1990   4:28:37,6 +1:07:08,18
19. 25 FABIAN  , Erik 1979 Zvolen 4:32:26,7 +1:10:57,28
20. 70 KARABIN  , Tomáš 1981 Spišská Nová Ves 4:36:46,8 +1:15:17,38
21. 26 GURČÍK  , Michal 1990 Spišská Nová Ves 4:53:47,8 +1:32:18,45
22. 18 HRUŠOVSKÝ  , Matúš 1985 Harichovce 4:53:50,6 +1:32:21,17
23. 9 NOVOTNÝ  , Marek 1983 Spišské Tomášovce 4:56:51,5 +1:35:22,09
24. 78 BARTKO  , Marian 1967 Spišská Nová Ves 4:58:16,5 +1:36:47,07
25. 19 MELEGA  , Erik 1984 Matejovce nad Hornádom 5:05:41,6 +1:44:12,19
26. 23 BRABEC  , Andreas 2005 Poprad 5:07:14,1 +1:45:44,73
27. 66 BLAŠKO  , Daniel 2006 Kežmarok 5:08:15,5 +1:46:46,08
28. 6 MERČÁK  , Štefan 1984 Spišská Nová Ves 5:08:16,2 +1:46:46,81
29. 51 MIKLOŠ  , Branislav 1981 Spišská Nová Ves 5:20:29,6 +1:59:00,17
30. 40 SERVÁTKA  , Tomáš 1985 Levoča 5:20:34,5 +1:59:05,16
31. 45 WOLF  , Vladimír 1985 Ferčekovce 5:22:49,6 +2:01:20,26
32. 14 ŠŤASTNÝ  , Boris 1973 Spišská Nová Ves 5:30:56,4 +2:09:27,03
33. 79 GALLIK  , Tomáš 1988 Shibden Cycling Club 5:33:44,8 +2:12:15,39
34. 84 BEČÁRIK  , Michal 1982 Spišská Nová Ves 5:41:57,5 +2:20:28,08
35. 86 ONOFREJ  , Dominik 1992 Sedlice 5:43:13,7 +2:21:44,31
36. 58 SMORADA  , Radoslav 1974 Smižany 5:47:27,1 +2:25:57,74
37. 11 TARAJCAK  , Pavol 1987 Spišská Nová Ves 5:47:27,2 +2:25:57,80
38. 53 JACKO  , Dávid 1988 Tandem crc-SNV 5:53:34,6 +2:32:05,23
39. 4 KOLLARCIK  , Peter 1987 Sedlice 5:59:55,2 +2:38:25,78
40. 60 SLIVKA  , Jakub 2001 Spišská Nová Ves 5:59:56,8 +2:38:27,41
41. 75 FRNIAK  , Branislav 1977 Spišská Nová Ves 6:02:43,1 +2:41:13,72
42. 36 KROTKÝ  , Martin 1990 Spišská Nová Ves 6:03:04,7 +2:41:35,35
43. 61 SLIVKA  , Matej 2005 Spišská Nová Ves 6:04:57,3 +2:43:27,87
44. 87 BAČIK  , Peter 1977 Sedlice 6:09:54,5 +2:48:25,07
45. 64 ČEĽOVSKÝ  , Martin 1976 BK chellito Michaľany 6:16:40,2 +2:55:10,80
46. 1 DAŇKO  , Ivan 1977 Košice 6:16:40,3 +2:55:10,87
47. 13 NOVÁK  , Libor 1980 Spišská Nová Ves 6:42:01,8 +3:20:32,45
48. 68 IVANČO  , Dušan 1954 CHIRURGIA-SNV 7:06:04,5 +3:44:35,14
49. 133 ŘEPA  , Miloš 1985 MŠK Krompachy 7:14:57,9 +3:53:28,51
50. 74 HORVATH  , Adolf 1962 Spišská Nová Ves 7:17:29,5 +3:56:00,12
51. 69 MARTYASOV  , Andrej 1984 CHIRURGIA-SNV 7:17:31,4 +3:56:02,00
52. 12 HUĽO  , Edward 1979 CHIRURGIA-SNV 7:17:32,9 +3:56:03,51
53. 31 MAGYAR  , Martin 1989 Spišská Nová Ves 7:25:03,0 +4:03:33,64
MTB 66 km E-Bike            
L Muži-66-Ebike            
1. 57 CHMEL  , Branislav 1976 TUV SUD 3:05:36,8 TOP
2. 72 ŽILKA  , Vladimír 1984 CK Spišský Štvrtok 3:05:37,8 +1,00
3. 76 JANÍK  , Slavomír 1982 Lindab 3:18:47,2 +13:10,39
4. 48 KAČÍR  , Kamil 1985 Spišská Nová Ves 3:23:00,1 +17:23,34
5. 50 WOLF  , Radoslav 1973 Spišská Nová Ves 3:32:43,5 +27:06,74
6. 77 OCTMAN  , Štefan 1961 CK Spišský Štvrtok 3:46:42,1 +41:05,34
7. 49 LUKAČOVSKÝ  , Ľubomír 1960 Smižany 4:22:10,9 +1:16:34,17
8. 56 BRZIAK  , Martin 1983 Mam odblokovany gravel bike. 5:09:30,0 +2:03:53,25
9. 71 KACVINSKÝ  , Marek 1974   5:22:01,0 +2:16:24,26