Výsledková listina 2016

Dlhá trasa 333 km

Poradie
Štartovné číslo
Meno Priezvisko Bydlisko
Čas
1
43
Peter Benko Poprad
15:20
2
5
Tomáš Tomášek Bratislava
15:51
3
19
Peter Dzurňák Gelnica
18:01
4
42
Ján Novák Mlynky
18:01
5
56
Roman Drábik Spišský Hrhov
18:24
6
33
Vladimír Kakalejčík Gelnica
18:24
7
57
Ján Špak Smižany
18:33
8
7
Daniel Zavacký Spišská Nová Ves
19:14
9
30
Martin Pustai Spišská Nová Ves
20:12
10
21
Marián Barbuščák Spišská Nová Ves
20:12
11
40
Dušan Šimko Prakovce
20:25
12
11
Peter Joppa Spišská Nová Ves
20:34
13
36
Ján Richnavský Smižany
20:34
14
49
Aleš Tajták Budimír
20:34
15
9
Stanislav Hvizdoš Krompachy
20:44
16
50
Rastislav Krejčí Nitra
21:23
17
51
Adrián Švec Jelenec
21:23
18
58
Jozef Pramuk
22:30
19
29
Aleš Melichařík Liptál (ČR)
22:48
20
28
Miroslav Fuker Spišská Nová Ves
22:53
21
32
Ivo Babica Košice
22:53
22
23
Tomáš Stoličný Spišská Nová Ves
22:53
23
10
Branislav Čahoj Chorvátsky Grob
22:53
24
17
Dušan Čipka Banská Bystrica
22:56
25
4
Andrej Vavro Trenčín
22:56
26
16
Tomáš Boďo Klasov
24:07
27
18
Tomáš Glajza Liptovský Mikuláš
24:07
28
3
Marek Koperdák Spišská Nová Ves
25:15
29
48
Juraj Vrábeľ Zákamenné
25:37
30
24
Cyril Vavrošek Kežmarok
26:00
31
25
Ladislav Novotný Hrabušice
26:00
32
53
Julian Badiar Košice
26:00
33
38
Tomáš Benč Bernolákovo
26:05
34
13
Štefan Vanický Košice
27:35
35
41
Ivan Nuber Rudňany
27:58
36
37
Ivona Vaľová Spišská Nová Ves
27:58
37
35
Ľubomír Korchňák Jablonov
27:58
38
39
Branislav Adamec Smižany
27:58
39
44
Lukáš Sminčák Levoča
27:58
40
1
Jozef Sabo Prešov
28:15
41
46
Vladimír Šperling Myslava
28:55
42
61
Matej Klešč Košice
28:55
43
22
Patrik Badzík Spišská Nová Ves
29:50
44
45
Peter Mišenda Spišská Nová Ves
29:50
45
14
Tomáš Černý Spišská Nová Ves
29:55
2
Ladislav Janus Prešov
DNF
60
Marián Mokrý Bratislava
DNF
62
Martin Lipták Jaklovce
DNF
59
Tomáš Koprovič Košice
DNF
55
Adrián Pilch Handlová
DNF
8
Ján Polaček Svit
DNF
20
Jozef Kéri Dravce
DNF

Skrátená trasa 200 km

Poradie
Štartovné číslo
Meno Priezvisko Bydlisko
Čas
1
31
Marek Števko Levice
9:23
2
568
Marián Bartko Spišská Nová Ves
9:49
3
566
Miro Palička Spišská Nová Ves
9:49
4
553
Miroslav Spišák Spišská Nová Ves
10:03
5
544
Martin Plačko Spišská Nová Ves
10:13
6
571
Tomáš Orság Košice
10:22
7
587
Peter Bednár Jaklovce
11:11
8
593
Radoslav Ilenčík Poprad
11:11
9
527
František Mrovčák Lieskovany
11:16
10
584
Samuel Chlebovec Spišská Nová Ves
11:17
11
572
Juraj Čuchran Spišská Nová Ves
11:32
12
581
Miroslav Bdžoch Spišská Nová Ves
12:30
13
543
Peter Hudák Poprad
12:31
14
503
Pavol Kolcún Hrabušice
12:31
15
570
Ján Kováč Nová Baňa
12:32
16
538
Marián Bešenej Kežmarok
12:51
17
582
Miroslav Matějíček Spišská Nová Ves
13:08
18
541
Ján Niedoba Svit
14:00
19
507
Erich Korba Spišská Nová Ves
14:11
20
551
Michal Kalafut Markušovce
14:13
21
586
Milan Školníček Smižany
14:18
22
576
Jozef Čarnoký Spišská Nová Ves
14:28
23
545
Milan Bukšár Nemešany
14:28
24
506
Richard Duda Mala Ida
14:29
25
531
Marián Bigoš Spišská Nová Ves
14:32
26
532
Daniel Bigoš Spišská Nová Ves
14:32
27
777
Jaroslav Gavlák Spišská Nová Ves
14:34
28
555
Vladimír Hlucháň Spišská Nová Ves
14:34
29
508
Michal Cmorej Hôrka
15:30
30
561
Jozef Knurovsky Spišské Tomášovce
16:04
31
539
Štefan Ledecký Nemešany
16:04
32
560
Matej Koňak Spišská Nová Ves
16:09
33
580
Ján Želinský
16:51
34
563
Peter Richter Topoľčianky
17:11
35
589
Jakub Michal Liptovská Osada
17:33
36
590
Jakub Veselovský Liptovská Osada
17:33
37
591
Tomáš Čanaky Liptovská Osada
17:33
38
509
Štefan Slezák Spišská Nová Ves
18:41
39
520
Ivan Porada Krompachy
18:41
40
534
Miloslav Konečný Košice
19:11
41
524
Slavomír Kalafut Rudňany
19:12
42
583
Peter Schmögner Smižany
19:12
43
557
Robert Kalafut Rudňany
19:12
44
556
Pavol Pristach Strečno
19:42
45
554
Peter Pristach Strečno
19:42
46
533
Ľubomír Černický Lieskovany
20:41
47
569
Matej Sopka Lieskovany
20:41
48
999
Tomáš Malučký Spišská Nová Ves
21:39
49
519
Šimon Knežík Spišské Bystré
21:39
50
558
Martina Dorčáková Košice
21:39
51
518
Radoslav Zamiška Poprad
21:39
52
575
Tomáš Dulovič Spišská Nová Ves
21:39
53
546
Slavo Švajka Smižany
22:56
54
521
Jana Bednárová Rudňany
26:50
55
522
Boris Kimák Stropkov
26:50
56
523
Ladislav Majirský Kysak
26:50
57
588
Richard Macháň Dobšiná
27:35
58
526
Marián Varga Dobšiná
27:35
59
514
Ľudovít Lach Dobšiná
30:13
60
516
Rastislav Čuchran Dobšiná
30:13
61
548
Viliam Uhrin Dobšiná
30:13
62
592
Marcel Kollárik Dobšiná
30:13
63
525
Katarína Vargová Dobšiná
30:14
64
530
Monika Kolláriková Dobšiná
30:14
65
515
Karína Lachová Dobšiná
30:14
66
540
Rado Tilandy Trenčín
30:14
67
542
Michal Barták Ľuborča
30:14
565
Ľuboš Cvaniga Margecany
DNF
574
Ján Varholík Košice
DNF
585
Peter Koczka Spišská Nová Ves
DNF
578
Jozef Širák Markušovce
DNF
579
Peter Košalko Harichovce
DNF
510
Tomáš Haško Banská Bystrica
DNF
511
Robert Nagypal Revúcka Lehota
DNF
528
Oliver Toderiška Prešov
DNF
529
Ladislav Pacúch Považská Bystrica
DNF
547
Martin Babík Spišská Nová Ves
DNF
502
Ivan Hrebeňár Spišská Nová Ves
DNF
549
Filip Jenča Bratislava
DNF
550
Martin Majerníček Spišská Nová Ves
DNF
559
Lukáš Tóth Sečovce
DNF
535
Imrich Mikita Krompachy
DNF
536
Marián Janoštin Martin
DNF
537
Marek Janoštin Martin
DNF